Jaunumi Usmas Meķos

5. janvāris, 2018

Sveicināti Usmas Meķu mājaslapas sadaļā JAUNUMI!

Šeit mēs pacentīsimies Jūs informēt par visiem jaunumiem, kas notiek, vai par kuriem mēs gribam informēt Jūs, – mūsu ciemiņus, viesus un draugus!

Tuvojas aktīvā ceļošanas, tūrisma un vasaras sezona. Atklājot tūrisma sezonu, Kuldīgā katru gadu notiek festivāls “Lido zivis”. Šogad ar savu stendu, šajā pasākumā piedalīsimies arī mēs. Popularizēsim sevi, Usmas ezeru un atpūtu pie Usmas ezera – “Usmas Meķos”. Nāciet, jautājiet, apskatiet- mēs ar lielu prieku Jums visu izstāstīsim, parādīsim vai vienkārši- iepazīstināsim ar mūsu nu pat izdoto bukletu par “Usmas Meķiem”. Uz tikšanos!

 

Ziemas saulgrieži nosvinēti, un straujiem soļiem tuvojas vasaras saulgrieži.

Priecājamies, ka ļoti daudzi izvēlas Usmas Meķus, kur draugu pulkā nosvinēt šos svētkus. Mēs katru gadu ar lielu prieku sagaidām Jāņus. Saviem viesiem piedāvājam kopīgu lielu ugunskuru – ja ir vēlēšanās- var kājas izlocīt latviešu mūzikas ritmos un pie ugunskura visi kopīgi uzdziedāt. Mums prieks, ka svētkos visi jūtamies kā liela ģimene, kura grib kopīgi sagaidīt saulrietu, padziedāt un labi atpūsties. Mēs mākam svinēt svētkus, un mums bija liels prieks, ka pagājušogad, pie mums nejauši ieklīdušie tālie viesi, ar lielu prieku un sajūsmu gribēja redzēt kā mēs svinam šos svētkus. Viņi priecājās par kopības sajūtu, ko sniedz sagatavošanas svinēšanai – ugunskura būvēšana, meiju vešana, kopīgā pīrāgu un Jāņu siera ēšana. Mums prieks, ka viņiem patika!

Ja arī Jūs vēlaties pie mums atpūsties šajos svētkos – gaidām ciemos! Zvaniet par vēl brīvajām vietām – un gaidām ciemos!

 

 

 

Vasara ir aktīvākā kāzu sezona – arī pie mums atpūtas kompleksā Usmas Meķi. Ja vēlaties kāzas svinēt pie mums, par ko mēs ļoti priecājamies, tad vēlamies informēt, ka liela daļa no vasaras sezonas jau ir rezervēta. Zvaniet – informēsim Jūs par brīvajiem un iespējamiem datumiem.