Maksa – 75EUR par pusstundu vai 130EUR par stundu.

Piedāvājam izbraucienus ar kuteri pa Usmas ezeru atpūtas un ekskursijas nolūkā. Ekskursijas laikā mēs Jūs iepazīstināsim ar Usmas ezerā esošajām salām, dabas rezervātu, jahtu klubu un nezūdošo Usmas ezera burvību.

Izbraucieni ar kuteri ir iespējami arī atpūtas nolūkā kopā ar ģimeni un draugiem, izbaudot karstās vasarīgās dienas atrodoties uz ūdens.

Kuterī ir 7 sēdvietas + Mūsu kapteinis. Kutera nomu bez Mūsu kapteiņa nepiedāvājam.
Izbraucienos ir iespējams līdzi paņemt veikbordu, pūsli un baudot saulaino laiku, ļauties aktīvajām izpriecām uz ūdens.

Piedāvājam izbraucienus ar ūdens pūsli aiz kutera, ar trīs dažādu veidu pūšļiem katra gaumei. Ūdens pūšļi ir paredzēti gan ekstrēmu izbraukumu cienītājiem, gan mierīgiem izbraucieniem. Mierīgos izbraucienus ir ļoti iecienījuši bērni un gados pieredzējušāki atpūtnieki.

Piedāvājam izmēģināt veikbordu aiz kutera, kurš ir aprīkots ar veikborda torni. Apmācīsim visus, kuri vēlas iemācīties šo fantastiski aktīvo ūdens sporta veidu.

Kā arī piedāvājam izbaudīt ezera burvību slēpojot aiz kutera, ja vēl neesi lietpratējs, tad ar lielāko prieku esam gatavi visu iemācīt.
Kamēr kāds izbauda ūdens atrakcijas, kuterī ir 6 vietas, lai draugi var doties līdzi atbalstīt, iemūžināt un ķert kolosālas sajūtas metot līkločus ar kuteri pa Usmas ezeru.

Rezervē 1 stundas izbraucienu jau tūlīt

[booked-calendar calendar=180]