Kā viss sākas...

Atpūtas komplekss “Usmas Meķi” atrodas Usmas ezera krastā, kas ir viens no lielākajiem un arī ainaviskākajiem Latvijas ezeriem.

Atpūtas kompleksa nosaukums ir radies no mazas upītes vārda “Meķupe”. Meķupe ir viena no upītēm, kas ietek Usmas ezerā. Tomēr, lai atpūsties gribētāji zinātu, kur atrodas kempings- klāt nāca ezera nosaukums. Tā radās atpūtas kompleksa nosaukums – “Usmas Meķi”.

‘’Usmas Meķu’’ pamatdarbība ir tūrisms un dažādu tūrisma pakalpojumu sniegšana. Esam ar vairāku gadu pieredzi, jo pats sākums atpūtas vietai ir tālais 2000.gads.

Par Usmas Meķiem

Atpūtas komplekss ir labiekārtots un darbojas visu gadu. Mūsu atpūtas komplekss nemitīgi attīstās, tāpēc priecājamies par patstāvīgiem atpūsties gribētājiem, jo cenšamies katru gadu ieviest ko jaunu un interesantu.

Pie mums interesanti būs gan dabas baudītājiem, gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan telšotājiem, gan komforta mīļotājiem. Esam atpūtas komplekss, kura darbība ir vērsta uz aktīvo atpūtu- tāpēc aktīvās dienās klusumu un nosķirtību baudīt iespējams tikai vakara un nakts stundās.

Mēs ļoti mīlam suņus- tāpēc pie mums var droši braukt atpūsties ar saviem četrkājainajiem draugiem.

Tāpat varat ņemt līdz savus motorizētos ūdens līdzekļus. Pie mums ir ērta iebrauktuve ezerā, un mēs piedāvāsim Jums vietu, kur tos novietot. Teritorijā ir pieejama kafejnīca- bārs un bezmaksas Wi-Fi pieslēgums. Atpūtas kompleksa teritorija ir norobežota un tiek novērota.

Usmas Meķi piedāvā
Usmas Meķu noteikumi