Kafejnīca un bārs

Jūsu ērtībai un bezrūpīgām brīvdienām

Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas labiekārtota banketa un kafejnīcas – bāra ēka ar terasi. Pie mums ir iespējams rezervēt atpūtu ar brokastīm. Piedāvājam kafejnīcā ieturēt maltīti, nobaudīt mūsu bārā gatavotos kokteiļu un kafiju. Vasaras sezonā mūsu kafejnīca strādā katru dienu.

Tiem, kas vēlas, piedāvājam pie mums atpūsties, nedomājot pašiem par ēdināšanu – par ēšanu domāsim mēs, uzklausot Jūsu vēlmes.

Kafejnīcā – bārā ir iespējams iegādāties dažādus pārtikas produktus, našķus, dzērienus un saldējumu. Tāpat piedāvājam alkoholiskos dzērienus, cigaretes un izlejamo alu.

Telpas pasākumiem

Īpaša vieta, īpašiem pasākumiem

Piedāvājam dažādiem dzīves svinīgiem gadījumiem īrēt mūsu banketa zāli.

Papildus varam piedāvāt ēdināšanu. Ēdināšana var būt mūsu, mūsu sadarbības partneru vai pēc vēlmēm-Jūsu pašu.

Banketa zālē ir iespējams rīkot seminārus un konferences.

Seminārs vai konference ar skatu uz Usmas ezeru – iedvesmai un vienkārši skaistumam.

Korporatīviem pasākumiem

Intensīvam darbam vai komandas saliedēšanai

Mūsu atpūtas kompleksa teritorija ir ideāli piemērota dažādu koorparatīvo un lielo pasākumu rīkošanai.

Ar savu vairāku gadu pieredzi, būsim priecīgi Jums palīdzēt pie mums sarīkot sporta spēles un dažāda veida atpūtas pasākumus.

Mūsu atpūtas teritorija ir pietiekami liela, tomēr lielākais plus, ko esam saņēmumši atsauksmēs pēc lieliem pasākumiem par atpūtas kompleksu, – pie mums viesiem nepazūd kopības sajūta, bet tai pašā laikā, viens otram netraucējot, ir iespējas pabūt vienatnē arī lielos pasākumos.

Idejas un rīkotāji varat būt Jūs paši, vai arī mēs varam piedāvat savus sadarbības partnerus.

Kāzu svinībām

Sviniet savu lielo dienu pie mums

Daudzi jaunie pāri vēlas tieši pie mums svinēt savas kāzas, bet mēs priecājamies, ka viņiem pie mums patīk.

Mūsu svinību zāli ir iespējams pārvērst un iekārtot tā, kā tieši Jūs esat iztēlojušies savu kāzu vietu. Mēs priecāsimies Jums palīdzēt, jo paši esam sajūsmā par to – kāds iespējams domu un fantāziju lidojums ik vienam jaunam pārim!

Vēlaties laulāties saulrietā Usmas ezera krastā? Tas ir iespējams! Mums ir ļoti skaists jaunlaulāto numuriņš. Papildus varam piedāvāt papildināt Jūsu kāzu svinības ar izbraucieniem ar kuteri pa Usmas ezeru. “Aizved mani uz Moricas salu” – kas var būt vēl romantiskāks? Nav svarīgi- divatā vai lielā pulkā- Jūsu svētki ir arī mūsu svētki!

Citiem pasākumiem

Kā lieliem, tā maziem dzīves brīžiem

Priecāsimies, ja izvēlēsieties pie mums nosvinēt savas dzimšanas dienas, vai vienkārši sarīkot svinības. Mums ir dažāda veida un lieluma telpas svinībām. Vai svinības pludmalē- kāpēc ne, to arī var pie mums!

Pie mums ir iespējams rīkot bērnu un pieaugušo nometnes. Piedāvājam tīru, sakoptu un drošu teritoriju ar plašām izklaides iespējām. Varam palīdzēt ar organizēšanu un organizatoru, tiesnešu piesaistīšanu.