Maksa – 5EUR par stundu vai 25EUR par 24 stundām.

Izbraucieniem pa ezeru, piedāvājam pilnībā aprīkotas airējamas laivas. Laivas ir stabilas un drošas, košā krāsā, marķētas un viegli redzamas no krasta. Pie mūsu peldvietas krastiem, zied ļoti skaistas ūdensrozes. Ar airu laivu Jūs varēsiet tās apskatīt un papriecāties par ūdensrozēm, kas zied ne tikai Vecpiebalgā, bet arī Usmas ezerā.

Usmas ezers ir viena no iecienītākajām makšķerēšanas vietām Kurzemē. Šajā ezerā savas makšķerēšanas vietas ir atraduši entuziasti no visas Latvijas. Usmas ezers ir bagāts ar tādām zivīm kā asari, karpas, līdakas, raudas, plauži, pliči, repši, sīgas, zandarti un zuši. Pie mums ir iespējams rīkot makšķērēšanas sacensības, bet pēc tam tās noslēgt ar iegūto lomu pagatavošanu un atpūtu. Piedāvājam vietu noķerto lomu tīrīšanai un pagatavošanai.

Makšķerēšanas cienītājiem piedāvājam laivas, aprīkotas ar glābšanas vestēm un enkuriem. Piedāvājam arī laivas ar elektromotoru.

Pie mums droši var braukt makšķernieki ar savām laivām. Papildus maksu par atpūtnieku laivām, ja pie mums tiek nakšņots namiņos un mājās, netiek prasīta. Mums ir izveidota ērta vieta laivu un kuteru ielaišanai ezerā.

Lai makšķerētu Usmas ezerā, ir nepieciešamas licences. Mūsu atpūtas kompleksā ir iespējams iegādāties makšķerēšanas licences Usmas ezeram.

Licenču cenas

Vienas dienas licence – 2,50 EUR
Mēneša licence  – 10 EUR
Sezonas licence (01.05 – 31.10) – 15 EUR
Trīs dienu licence  – 5 EUR
Spiningošanas (velcēšanas) mēneša licence – 15 EUR
Spiningošanas (velcēšanas) dienas licence – 5 EUR
Gada licence (01.05 – 30.04) – 20 EUR

*Aktivitāti un inventāru var rezervēt vienlaikus ar naktsmītnes rezervāciju