Atpūta bērniem un pieaugušajiem

Atpūtas kompleksā ir vairāki labiekārtoti bērnu laukumi, dažādām bērnu vecumu grupām. Aktīvā sezonā, kad laikapstākļi draudzīgi papildus, tiek uzstādīta piepūšamā atrakcija “Panda”, kuru bērniem ir iespēja izmantot bez maksas.

Esam parūpējušies arī par sportiskākiem atpūtniekiem, iekārtojot publiski pieejamu pludmales volejbola laukumu, kurš ir aprīkots ar pludmales smiltīm, profesionālu volejbola tīklu. Laukums ir nolentots.

Tā pat kā pludmales volejbola laukums, publiski pieejams ir arī basketbola laukums ar vienu grozu, basketbola laukuma segums ir “bruģis”.

Ūdens motociklu noma

Atpūtas komplekss Usmas Meķi piedāvā plašas aktīvās atpūtas iespējas uz ūdens, tai skaitā ūdens motociklu nomu.

Izbraucieni ar ūdens motociklu var būt kā lieliska dāvana jubilāriem, gan arī kā lieliska atpūta draugu lokā uz ūdens kaut uz brīdi izkāpjot ārpus komforta zonas un aizmirstoties no ikdienas rutīnas.

Mūsu draudzīgie un profesionālie instruktori apmācīs un iedrošinās jebkuru mūsu klientu gan tos kuri ir droši un bezbailīgi gan arī tos, kuri nejūtas tik droši un pārliecināti.

Katram klientam tiek sniegta individuāla apmācība, lai klients justos drošs katrā situācijā.

Nomā pieejami 6 ūdens motocikli, kas dod iespēju baudīt izbraucienus ar dažāda veida ūdens motocikliem vienatnē, divatā vai kuplā draugu lokā.

Ūdens motocikli ir aprīkoti ar speciālām drošības iekārtām, kas šo atpūtu uz ūdens padara drošu gan pašam, gan arī citiem atpūtniekiem.

Divvietīgs, Viegls un ērti vadāms, kurš var dāvāt Jums gana asas izjūtas.

Šis motocikls ir dievvietīgs, bet dēļ vieglā svara un mazā korpusa, divatā lietojot var būt liels izaicinājums, lai noturētu līdzsvaru un nenokristu. Maksimālais ātrums 83km/h.

Īres cena 100€/h vai 250€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

Divvietīgs, Viegls, ērti vadāms, ar pielāgojamu stūres iznesumu un regulējamu turbīnas augstumu. Šis ūdens motocikls ir sporta versija Sea doo Spark, ar šo braucamo ir iespēja lekt, nirt un braukt arī perpendikulāri ūdens virsmai.  Maksimālais ātrums 83km/h.

Īres cena 100€/h vai 250€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

Trīsvietīgs, ļoti stabils un  ērti vadāms. Ar šo ūdens motociklu ir viegli un droši mācīties tiem, kuri vēl nejūtas tik droši. Maksimālais ātrums 74km/h.

Īres cena 100€/h vai 270€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

Trīssvietīgs, ļoti stabils, ērti vadāms un jaudīgs. Ar šo ūdens motociklu ir viegli un droši mācīties tiem, kuri vēl nejūtas tik droši, kā arī tiem, kas patiesi vēlas noķert ātruma izjūtu uz ūdens. Maksimālais ātrums 90km/h.

Īres cena 110€/h vai 300€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

Trīsvietīgs, ļoti stabils un ērti vadāms. Ar šo ūdens motociklu var izbaudīt ekskluzīvas sajūtas , jo šis ūdens motocikls ir ļoti jaudīgs un izskatīgs. Maksimālais ātrums 115km/h.

Īres cena 150€/h vai 400€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

Brīvā stila ūdens motocikls, ar kuru ir iespējams gan lekt, gan nirt. Ja Tevi vairāk neuzrunā parastie ūdens motocikli un vēlies izaicināt sevi un izmēģināt ko jaunu,  daudz sarežģītāku, tad šis ir domāts tieši Tev.

Īres cena 75€/h vai 200€/ dienā (lai veiktu rezervāciju visai dienai, sazinieties ar mums pa tālruni +371 28 307 016)

[booked-calendar calendar=174]
[booked-calendar calendar=175]
[booked-calendar calendar=176]
[booked-calendar calendar=177]
[booked-calendar calendar=178]

Atpūtas kuģa noma

Maksa – 75EUR par pusstundu vai 130EUR par stundu.

Piedāvājam izbraucienus ar kuteri pa Usmas ezeru atpūtas un ekskursijas nolūkā. Ekskursijas laikā mēs Jūs iepazīstināsim ar Usmas ezerā esošajām salām, dabas rezervātu, jahtu klubu un nezūdošo Usmas ezera burvību.

Izbraucieni ar kuteri ir iespējami arī atpūtas nolūkā kopā ar ģimeni un draugiem, izbaudot karstās vasarīgās dienas atrodoties uz ūdens.

Kuterī ir 7 sēdvietas + Mūsu kapteinis. Kutera nomu bez Mūsu kapteiņa nepiedāvājam.
Izbraucienos ir iespējams līdzi paņemt veikbordu, pūsli un baudot saulaino laiku, ļauties aktīvajām izpriecām uz ūdens.

Piedāvājam izbraucienus ar ūdens pūsli aiz kutera, ar trīs dažādu veidu pūšļiem katra gaumei. Ūdens pūšļi ir paredzēti gan ekstrēmu izbraukumu cienītājiem, gan mierīgiem izbraucieniem. Mierīgos izbraucienus ir ļoti iecienījuši bērni un gados pieredzējušāki atpūtnieki.

Piedāvājam izmēģināt veikbordu aiz kutera, kurš ir aprīkots ar veikborda torni. Apmācīsim visus, kuri vēlas iemācīties šo fantastiski aktīvo ūdens sporta veidu.

Kā arī piedāvājam izbaudīt ezera burvību slēpojot aiz kutera, ja vēl neesi lietpratējs, tad ar lielāko prieku esam gatavi visu iemācīt.
Kamēr kāds izbauda ūdens atrakcijas, kuterī ir 6 vietas, lai draugi var doties līdzi atbalstīt, iemūžināt un ķert kolosālas sajūtas metot līkločus ar kuteri pa Usmas ezeru.

Rezervē 1 stundas izbraucienu jau tūlīt

[booked-calendar calendar=180]

SUP dēļi

Maksa – 5EUR par stundu vai 25EUR par 24 stundām

Usmas Meķos ir iespējams iznomāt 7 SUP dēļus.

Ar SUP dēli Jūs varēsiet pārbaudīt savu līdzsvara izjūtu – mācoties supot, vai vienkārši sauļojoties uz tā, un baudot Usmas ezera burvību.

Nebaidieties, ja Jums nav priekšzināšanu. Mēs Jūs apmācīsim un sniegsim padomus, kā supot, un ticiet – pārvarot pirmās bailes – daudzi ar sajūsmu atklāj – supošana- tas ir burvīgs un aktīvs sporta veids ikvienam.

*Inventāru iespējams izīrēt ierodoties pie mums uz vietas

Katamarāni

Maksa – 5EUR par stundu vai 25EUR par 24 stundām

Saviem ciemiņiem piedāvājam izbraucienus ezerā ar katamarāniem. Katamarāns ir drošs ūdens peldlīdzeklis, kas stabili turas uz ūdens, ir viegli minams un stūrējams. Katamarānam ir klājs uz kura var ērti novietot līdzpaņemtās mantas.

Katamarāni ir četrvietīgi – gan ar slidkalniņu, gan bez. Izbraucienus ar katamarāniem ir ļoti iecienījuši bērni. Īrējot katamārānu, Jums līdzi nāks glābšanas vestes, kas ļaus būt vēl drošākiem uz ūdens, un bez raizēm baudīt ūdens izklaides uz ezera, pat atrodoties patālāk no ezera krasta.

*Inventāru iespējams izīrēt ierodoties pie mums uz vietas

Airu laivas un makšķerēšana

Maksa – 5EUR par stundu vai 25EUR par 24 stundām.

Izbraucieniem pa ezeru, piedāvājam pilnībā aprīkotas airējamas laivas. Laivas ir stabilas un drošas, košā krāsā, marķētas un viegli redzamas no krasta. Pie mūsu peldvietas krastiem, zied ļoti skaistas ūdensrozes. Ar airu laivu Jūs varēsiet tās apskatīt un papriecāties par ūdensrozēm, kas zied ne tikai Vecpiebalgā, bet arī Usmas ezerā.

Usmas ezers ir viena no iecienītākajām makšķerēšanas vietām Kurzemē. Šajā ezerā savas makšķerēšanas vietas ir atraduši entuziasti no visas Latvijas. Usmas ezers ir bagāts ar tādām zivīm kā asari, karpas, līdakas, raudas, plauži, pliči, repši, sīgas, zandarti un zuši. Pie mums ir iespējams rīkot makšķērēšanas sacensības, bet pēc tam tās noslēgt ar iegūto lomu pagatavošanu un atpūtu. Piedāvājam vietu noķerto lomu tīrīšanai un pagatavošanai.

Makšķerēšanas cienītājiem piedāvājam laivas, aprīkotas ar glābšanas vestēm un enkuriem. Piedāvājam arī laivas ar elektromotoru.

Pie mums droši var braukt makšķernieki ar savām laivām. Papildus maksu par atpūtnieku laivām, ja pie mums tiek nakšņots namiņos un mājās, netiek prasīta. Mums ir izveidota ērta vieta laivu un kuteru ielaišanai ezerā.

Lai makšķerētu Usmas ezerā, ir nepieciešamas licences. Mūsu atpūtas kompleksā ir iespējams iegādāties makšķerēšanas licences Usmas ezeram.

Licenču cenas

Vienas dienas licence – 2,50 EUR
Mēneša licence  – 10 EUR
Sezonas licence (01.05 – 31.10) – 15 EUR
Trīs dienu licence  – 5 EUR
Spiningošanas (velcēšanas) mēneša licence – 15 EUR
Spiningošanas (velcēšanas) dienas licence – 5 EUR
Gada licence (01.05 – 30.04) – 20 EUR

*Aktivitāti un inventāru var rezervēt vienlaikus ar naktsmītnes rezervāciju

Pirtis, baļļas

Maksa:

Pirts – 1. stunda 30EUR, katra nākamā 15EUR

Baļļa pie namiņa – 60EUR

Atpūtu ir iespēja papildināt ar relaksāciju mūsu pirtīs un baļļās. Vai esiet bijis pirtī uz ezera? Mēs varam piedāvāt Jums pirti uz ezera – mola galā,puspeldošu ar iespēju uzreiz pēc pirts atveldzēties ezerā, vai vienkārši baudi skatu uz vienreizējo Usmas ezera saulrietu.

Varbūt Jums piemērotāka ir pirts ar terasi, kur sēdēt un atvēsināties starp pēršanos? Tad varam piedāvāt pirts namiņu pie ezera. Blakus pirts namiņam atrodas baļļa ar terasi un galdu, kur var baudīt baļļošanās priekus, apvienojot ar saulrieta vērošanu.

Papildus varam piedāvāt sarūpēt baļļas terasē svētku galdu Jūsu svinībām.

Pirti un baļļu ir iespēja izīrēt arī bez nakšņošanas – sviniet svētkus vai vienkārši atpūšaties!

Piedāvājumā vēl ir pārvietojamas baļļas, kuras varam novietot pie izvēlētā namiņa vai telšu vietas. Visas baļļas ir aprīkotas ar gaismiņām un hidro masāžas funkciju.